
Christmas Tree Card Clips On Stands (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
Get ready for the holidays with these festive Christmas card clips. Display recipes for Santa's favorites, kids' artwork, or holly jolly mail on these two clips on stands. They are easily elevated and will last year after year.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 3" x 15"t Small: 3" x 10"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2759K |
| Product UPC: | 8416281100483 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images


Christmas Tree Card Clips On Stands (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
Get ready for the holidays with these festive Christmas card clips. Display recipes for Santa's favorites, kids' artwork, or holly jolly mail on these two clips on stands. They are easily elevated and will last year after year.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 3" x 15"t Small: 3" x 10"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2759K |
| Product UPC: | 8416281100483 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Get ready for the holidays with these festive Christmas card clips. Display recipes for Santa's favorites, kids' artwork, or holly jolly mail on these two clips on stands. They are easily elevated and will last year after year.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 3" x 15"t Small: 3" x 10"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2759K |
| Product UPC: | 8416281100483 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























