
Recycled Iron Christmas Trees On Wood Bases Set Of 3 By Kalalou
O Christmas trees! This trio of trees with golden toppers is made of recycled iron on sturdy wooden bases. Use this set of three heights ( 32.5" tallest) polka dot Christmas trees to enhance any holiday arrangement.
Specifications
| Product Dimension: | 8.5" L x 4" W x 30.5" H |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NBA2462 |
| Product UPC: | 841628198423 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $149.95
-65%$149.95
$52.48More Images

Recycled Iron Christmas Trees On Wood Bases Set Of 3 By Kalalou
O Christmas trees! This trio of trees with golden toppers is made of recycled iron on sturdy wooden bases. Use this set of three heights ( 32.5" tallest) polka dot Christmas trees to enhance any holiday arrangement.
Specifications
| Product Dimension: | 8.5" L x 4" W x 30.5" H |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NBA2462 |
| Product UPC: | 841628198423 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
O Christmas trees! This trio of trees with golden toppers is made of recycled iron on sturdy wooden bases. Use this set of three heights ( 32.5" tallest) polka dot Christmas trees to enhance any holiday arrangement.
Specifications
| Product Dimension: | 8.5" L x 4" W x 30.5" H |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NBA2462 |
| Product UPC: | 841628198423 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy






















