
Set Of Three Small Kantha Christmas Topiaries By Kalalou
Set Of Three Small Kantha Christmas Topiaries By Kalalou
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 4.5" W x 3" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Kantha |
| Product Finish: | Textured |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NRV2374 |
| Product UPC: | 841628196009 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Set Of Three Small Kantha Christmas Topiaries By Kalalou
Set Of Three Small Kantha Christmas Topiaries By Kalalou
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 4.5" W x 3" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Kantha |
| Product Finish: | Textured |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NRV2374 |
| Product UPC: | 841628196009 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Set Of Three Small Kantha Christmas Topiaries By Kalalou
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 4.5" W x 3" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Kantha |
| Product Finish: | Textured |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NRV2374 |
| Product UPC: | 841628196009 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy






















