
Iron Christmas Tree Topiaries Set Of 2 By Kalalou
Try these triangular tree topiaries this holiday season. They stand alone as Christmas decor, or you can deck the halls by wrapping them with garland or ribbon. They make a great gift for minimalist or creative decor.
Specifications
| Product Dimension: | 5" L x 13.5" W x 4" H |
| Product Material: | Iron |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1503 |
| Product UPC: | 841628196931 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Iron Christmas Tree Topiaries Set Of 2 By Kalalou
Try these triangular tree topiaries this holiday season. They stand alone as Christmas decor, or you can deck the halls by wrapping them with garland or ribbon. They make a great gift for minimalist or creative decor.
Specifications
| Product Dimension: | 5" L x 13.5" W x 4" H |
| Product Material: | Iron |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1503 |
| Product UPC: | 841628196931 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Try these triangular tree topiaries this holiday season. They stand alone as Christmas decor, or you can deck the halls by wrapping them with garland or ribbon. They make a great gift for minimalist or creative decor.
Specifications
| Product Dimension: | 5" L x 13.5" W x 4" H |
| Product Material: | Iron |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1503 |
| Product UPC: | 841628196931 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy






















