
Seven Wooden Christmas Tree On A Base By Kalalou
Multiple triangular trees with star toppers make up this set. Ideal for table or mantle decor this holiday season or as the perfect gift to all Santa's helpers. Warm someone's heart with this set of distressed wood Christmas trees.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 2.5" W x 12" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NGLC1035 |
| Product UPC: | 841628195705 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Seven Wooden Christmas Tree On A Base By Kalalou
Multiple triangular trees with star toppers make up this set. Ideal for table or mantle decor this holiday season or as the perfect gift to all Santa's helpers. Warm someone's heart with this set of distressed wood Christmas trees.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 2.5" W x 12" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NGLC1035 |
| Product UPC: | 841628195705 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Multiple triangular trees with star toppers make up this set. Ideal for table or mantle decor this holiday season or as the perfect gift to all Santa's helpers. Warm someone's heart with this set of distressed wood Christmas trees.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 2.5" W x 12" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NGLC1035 |
| Product UPC: | 841628195705 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy






















