
Set Of Three Wooden Table Top Stars - Whitewash By Kalalou
Three star-shaped tree toppers come in this set. Keep one and gift the others or start a star collection by grouping these and other star ornaments. Add Christmas cheer to your candle collection or holiday decor.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 8.5" L x 2" W x 15" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NNV1181 |
| Product UPC: | 841628195903 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Set Of Three Wooden Table Top Stars - Whitewash By Kalalou
Three star-shaped tree toppers come in this set. Keep one and gift the others or start a star collection by grouping these and other star ornaments. Add Christmas cheer to your candle collection or holiday decor.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 8.5" L x 2" W x 15" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NNV1181 |
| Product UPC: | 841628195903 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Three star-shaped tree toppers come in this set. Keep one and gift the others or start a star collection by grouping these and other star ornaments. Add Christmas cheer to your candle collection or holiday decor.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 8.5" L x 2" W x 15" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | NNV1181 |
| Product UPC: | 841628195903 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy






















