
Set Of Two Metal Topiaries With Recycled Wood Bases By Kalalou
These trees serve as transparent holiday storage, with usage year-round. Trap presents under the removable trees during Christmas, or keep small books and plants away from pets all year.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 14.37" L x 14.37" W x 37.5" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CTNF1021 |
| Product UPC: | 841628194791 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $197.95
-65%$197.95
$69.28More Images



Set Of Two Metal Topiaries With Recycled Wood Bases By Kalalou
These trees serve as transparent holiday storage, with usage year-round. Trap presents under the removable trees during Christmas, or keep small books and plants away from pets all year.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 14.37" L x 14.37" W x 37.5" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CTNF1021 |
| Product UPC: | 841628194791 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
These trees serve as transparent holiday storage, with usage year-round. Trap presents under the removable trees during Christmas, or keep small books and plants away from pets all year.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 14.37" L x 14.37" W x 37.5" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CTNF1021 |
| Product UPC: | 841628194791 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy






















