
Speckled Ceramic Base Table Lamp With Drum Shade Beige By Benzara
Brighten up your decor setting with the addition of this vintage style inspired Table Lamp which comes with a modified round drum shade. Supported on speckled ceramic frame base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.5 H x 15.5 W x 15.5 L |
| Product Material: | Ceramic and Fabric |
| Product Color: | Beige |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230969 |
| Product UPC: | 192551567719 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Round drum shade |
| Speckled ceramic base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $342.92
-65%$342.92
$120.02More Images




Speckled Ceramic Base Table Lamp With Drum Shade Beige By Benzara
Brighten up your decor setting with the addition of this vintage style inspired Table Lamp which comes with a modified round drum shade. Supported on speckled ceramic frame base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.5 H x 15.5 W x 15.5 L |
| Product Material: | Ceramic and Fabric |
| Product Color: | Beige |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230969 |
| Product UPC: | 192551567719 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Round drum shade |
| Speckled ceramic base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brighten up your decor setting with the addition of this vintage style inspired Table Lamp which comes with a modified round drum shade. Supported on speckled ceramic frame base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.5 H x 15.5 W x 15.5 L |
| Product Material: | Ceramic and Fabric |
| Product Color: | Beige |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230969 |
| Product UPC: | 192551567719 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Round drum shade |
| Speckled ceramic base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























