
Smoky Glass Frame Table Lamp With Fabric Shade Light Gray And Clear By Benzara
Emblaze your existing decor setting by bringing in this contemporary Table Lamp which comes with a drum shade and rests on a smoky glass base accompanied with black finished metal accent. Wrapped with light gray color fabric, it will be a perfect addition to your place.
Specifications
| Product Dimensions: | 30.13 H x 16.19 W x 16.19 L |
| Product Material: | Glass, Metal and Fabric |
| Product Color: | Gray and Clear |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM227350 |
| Product UPC: | 192551536685 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Comes with a drum shade |
| Wrapped with light gray color fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $405.28
-65%$405.28
$141.85More Images




Smoky Glass Frame Table Lamp With Fabric Shade Light Gray And Clear By Benzara
Emblaze your existing decor setting by bringing in this contemporary Table Lamp which comes with a drum shade and rests on a smoky glass base accompanied with black finished metal accent. Wrapped with light gray color fabric, it will be a perfect addition to your place.
Specifications
| Product Dimensions: | 30.13 H x 16.19 W x 16.19 L |
| Product Material: | Glass, Metal and Fabric |
| Product Color: | Gray and Clear |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM227350 |
| Product UPC: | 192551536685 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Comes with a drum shade |
| Wrapped with light gray color fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Emblaze your existing decor setting by bringing in this contemporary Table Lamp which comes with a drum shade and rests on a smoky glass base accompanied with black finished metal accent. Wrapped with light gray color fabric, it will be a perfect addition to your place.
Specifications
| Product Dimensions: | 30.13 H x 16.19 W x 16.19 L |
| Product Material: | Glass, Metal and Fabric |
| Product Color: | Gray and Clear |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM227350 |
| Product UPC: | 192551536685 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Comes with a drum shade |
| Wrapped with light gray color fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























