
Polyresin Standing Flamingo Design Table Lamp With Round Base Gold By Benzara
Contemporary and alluring, this table lamp grabs all the attention with its unique design. The metal stalk support ends with a standing flamingo figurine. The gold finished look brings much depth and visual interest.
Specifications
| Product Dimensions: | 26 H x 14 W x 14 L |
| Product Material: | Fabric, Metal, Polyresin |
| Product Color: | Gold |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM233934 |
| Product UPC: | 192551596825 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Table Lamp only |
| Standing flamingo design body |
| Fabric circular drum shade |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $222.28
-65%$222.28
$77.80More Images




Polyresin Standing Flamingo Design Table Lamp With Round Base Gold By Benzara
Contemporary and alluring, this table lamp grabs all the attention with its unique design. The metal stalk support ends with a standing flamingo figurine. The gold finished look brings much depth and visual interest.
Specifications
| Product Dimensions: | 26 H x 14 W x 14 L |
| Product Material: | Fabric, Metal, Polyresin |
| Product Color: | Gold |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM233934 |
| Product UPC: | 192551596825 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Table Lamp only |
| Standing flamingo design body |
| Fabric circular drum shade |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Contemporary and alluring, this table lamp grabs all the attention with its unique design. The metal stalk support ends with a standing flamingo figurine. The gold finished look brings much depth and visual interest.
Specifications
| Product Dimensions: | 26 H x 14 W x 14 L |
| Product Material: | Fabric, Metal, Polyresin |
| Product Color: | Gold |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM233934 |
| Product UPC: | 192551596825 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Table Lamp only |
| Standing flamingo design body |
| Fabric circular drum shade |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























