
Metal Frame Table Lamp With Hardback Shade Set Of 2 Off White And Bronze By Benzara
Illuminate your decor setting with the addition of this contemporary style inspired Table Lamp which comes with rectangular hardback shade. Supported on tubular metal base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 29 H x 15.25 W x 8.63 L |
| Product Material: | Metal and Hardback |
| Product Color: | White and Bronze |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230955 |
| Product UPC: | 192551567573 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Set consists of 2 Table Lamps |
| Rectangular hardback shade |
| Tubular metal frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $717.03
-65%$717.03
$250.96More Images




Metal Frame Table Lamp With Hardback Shade Set Of 2 Off White And Bronze By Benzara
Illuminate your decor setting with the addition of this contemporary style inspired Table Lamp which comes with rectangular hardback shade. Supported on tubular metal base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 29 H x 15.25 W x 8.63 L |
| Product Material: | Metal and Hardback |
| Product Color: | White and Bronze |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230955 |
| Product UPC: | 192551567573 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Set consists of 2 Table Lamps |
| Rectangular hardback shade |
| Tubular metal frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Illuminate your decor setting with the addition of this contemporary style inspired Table Lamp which comes with rectangular hardback shade. Supported on tubular metal base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 29 H x 15.25 W x 8.63 L |
| Product Material: | Metal and Hardback |
| Product Color: | White and Bronze |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230955 |
| Product UPC: | 192551567573 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Set consists of 2 Table Lamps |
| Rectangular hardback shade |
| Tubular metal frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























