
Glass And Metal Frame Table Lamp With Fabric Shade Gray And Black By Benzara
Emblaze your existing decor setting by bringing in this contemporary Table Lamp which comes with a drum shade and rests on a cylindrical glass base accompanied with black finished metal accent. Wrapped with gray color fabric, it will be a perfect addition to your place.
Specifications
| Product Dimensions: | 30.5 H x 15.5 W x 15.5 L |
| Product Material: | Glass, Metal and Fabric |
| Product Color: | Gray and Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM227351 |
| Product UPC: | 192551536692 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Comes with a drum shade |
| Wrapped with gray color fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $342.92
-65%$342.92
$120.02More Images




Glass And Metal Frame Table Lamp With Fabric Shade Gray And Black By Benzara
Emblaze your existing decor setting by bringing in this contemporary Table Lamp which comes with a drum shade and rests on a cylindrical glass base accompanied with black finished metal accent. Wrapped with gray color fabric, it will be a perfect addition to your place.
Specifications
| Product Dimensions: | 30.5 H x 15.5 W x 15.5 L |
| Product Material: | Glass, Metal and Fabric |
| Product Color: | Gray and Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM227351 |
| Product UPC: | 192551536692 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Comes with a drum shade |
| Wrapped with gray color fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Emblaze your existing decor setting by bringing in this contemporary Table Lamp which comes with a drum shade and rests on a cylindrical glass base accompanied with black finished metal accent. Wrapped with gray color fabric, it will be a perfect addition to your place.
Specifications
| Product Dimensions: | 30.5 H x 15.5 W x 15.5 L |
| Product Material: | Glass, Metal and Fabric |
| Product Color: | Gray and Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM227351 |
| Product UPC: | 192551536692 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Table Lamp |
| Comes with a drum shade |
| Wrapped with gray color fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























