
Carved Ceramic Base Table Lamp With Drum Shade Set Of 2 White By Benzara
Illuminate your decor setting with the addition of this contemporary style inspired Table Lamp which comes with round drum shade. Supported on carved ceramic base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 25.25 H x 13 W x 13 L |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230953 |
| Product UPC: | 192551567559 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Set consists of 2 Table Lamps |
| Round drum shade |
| Carved ceramic base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $779.38
-65%$779.38
$272.78More Images




Carved Ceramic Base Table Lamp With Drum Shade Set Of 2 White By Benzara
Illuminate your decor setting with the addition of this contemporary style inspired Table Lamp which comes with round drum shade. Supported on carved ceramic base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 25.25 H x 13 W x 13 L |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230953 |
| Product UPC: | 192551567559 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Set consists of 2 Table Lamps |
| Round drum shade |
| Carved ceramic base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Illuminate your decor setting with the addition of this contemporary style inspired Table Lamp which comes with round drum shade. Supported on carved ceramic base, it is sure to add an enchanting vibe to the aesthetics of your interior.
Specifications
| Product Dimensions: | 25.25 H x 13 W x 13 L |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM230953 |
| Product UPC: | 192551567559 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Set consists of 2 Table Lamps |
| Round drum shade |
| Carved ceramic base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























