
Black Metal LED Touch Floor Lamp By Homeroots
A revolution in lighting, the floor lamp is a truly perfect marriage of design and functionality without compromise. Featuring 4 levels touch light, you could adjust the light levels to suit your taste and mood easily. 10" X 10" X 70"
Specifications
| Product Category: | Floor Lamps |
| Product Dimensions: | 10in W x 10in D x 70in H |
| Product Material: | Metal, other |
| Finish: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 347224 |
| Product UPC: | 4512839710181 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $180.48
-65%$180.48
$63.17Black Metal LED Touch Floor Lamp By Homeroots
A revolution in lighting, the floor lamp is a truly perfect marriage of design and functionality without compromise. Featuring 4 levels touch light, you could adjust the light levels to suit your taste and mood easily. 10" X 10" X 70"
Specifications
| Product Category: | Floor Lamps |
| Product Dimensions: | 10in W x 10in D x 70in H |
| Product Material: | Metal, other |
| Finish: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 347224 |
| Product UPC: | 4512839710181 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A revolution in lighting, the floor lamp is a truly perfect marriage of design and functionality without compromise. Featuring 4 levels touch light, you could adjust the light levels to suit your taste and mood easily. 10" X 10" X 70"
Specifications
| Product Category: | Floor Lamps |
| Product Dimensions: | 10in W x 10in D x 70in H |
| Product Material: | Metal, other |
| Finish: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 347224 |
| Product UPC: | 4512839710181 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























