
Multi PE Plastic Solar LED Lamp By Homeroots
Embellish your living space with this mesmerizing lamp. Its alluring modern style will enrich your space, while its exceptional finish and multiple colors will enliven it. It?s not just dazzling either. This lamp is made from high quality PE plastic. Furthermore, this lamp will provide you with the sweetest lighting and make a peaceful setting.PE plastic.is PE plastic.PE plastic. It?s perfect for any room in your house, and for a living room, or a rooms specifically.
Specifications
| Product Category: | Accent Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 15in D x 67in H |
| Product Material: | Polyethylene |
| Product Color: | Multi |
| Finish: | Multi |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 374150 |
| Product UPC: | 4512839465920 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $224.21
-65%$224.21
$78.47More Images


Multi PE Plastic Solar LED Lamp By Homeroots
Embellish your living space with this mesmerizing lamp. Its alluring modern style will enrich your space, while its exceptional finish and multiple colors will enliven it. It?s not just dazzling either. This lamp is made from high quality PE plastic. Furthermore, this lamp will provide you with the sweetest lighting and make a peaceful setting.PE plastic.is PE plastic.PE plastic. It?s perfect for any room in your house, and for a living room, or a rooms specifically.
Specifications
| Product Category: | Accent Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 15in D x 67in H |
| Product Material: | Polyethylene |
| Product Color: | Multi |
| Finish: | Multi |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 374150 |
| Product UPC: | 4512839465920 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Embellish your living space with this mesmerizing lamp. Its alluring modern style will enrich your space, while its exceptional finish and multiple colors will enliven it. It?s not just dazzling either. This lamp is made from high quality PE plastic. Furthermore, this lamp will provide you with the sweetest lighting and make a peaceful setting.PE plastic.is PE plastic.PE plastic. It?s perfect for any room in your house, and for a living room, or a rooms specifically.
Specifications
| Product Category: | Accent Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 15in D x 67in H |
| Product Material: | Polyethylene |
| Product Color: | Multi |
| Finish: | Multi |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 374150 |
| Product UPC: | 4512839465920 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























