
Glass and Net Finish Table Lamp with White Linen Shade By Homeroots
Netted glass base with white linen shade is perfect for coastal or lake living.|Glass and Net Finish Table Lamp with White Linen Shade
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 10in D x 20in H |
| Product Material: | Polyresin |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380128 |
| Product UPC: | 4512822854526 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $133.13
-65%$133.13
$46.60More Images

Glass and Net Finish Table Lamp with White Linen Shade By Homeroots
Netted glass base with white linen shade is perfect for coastal or lake living.|Glass and Net Finish Table Lamp with White Linen Shade
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 10in D x 20in H |
| Product Material: | Polyresin |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380128 |
| Product UPC: | 4512822854526 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Netted glass base with white linen shade is perfect for coastal or lake living.|Glass and Net Finish Table Lamp with White Linen Shade
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 10in D x 20in H |
| Product Material: | Polyresin |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380128 |
| Product UPC: | 4512822854526 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























