
Glass and Net Finish Table Lamp Base Only By Homeroots
This netted glass base needs only your choice of shade to fit perfectly in a coastal or lakeside decor.
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 10in D x 20in H |
| Product Material: | Polyresin |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380127 |
| Product UPC: | 4512822854533 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $71.08
-65%$71.08
$24.88More Images

Glass and Net Finish Table Lamp Base Only By Homeroots
This netted glass base needs only your choice of shade to fit perfectly in a coastal or lakeside decor.
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 10in D x 20in H |
| Product Material: | Polyresin |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380127 |
| Product UPC: | 4512822854533 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This netted glass base needs only your choice of shade to fit perfectly in a coastal or lakeside decor.
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 10in D x 20in H |
| Product Material: | Polyresin |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380127 |
| Product UPC: | 4512822854533 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























