
Elixer 1-Light Plum/Gold Frosted Glass And Ebony Lacquer Table Lamp With Lattice Cream Linen Shade By Homeroots
Elixer 1-Light Plum/Gold Frosted Glass And Ebony Lacquer Table Lamp With Lattice Cream Linen Shade By Homeroots
Update Your Space With The Contemporary Style Of Elixer. This Trendy Table Lamp Features A Plum/Gold Frosted Finish With Ebony Accents. A Lattice Cream Oval Shade Completes The Look.
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 12in D x 30in H |
| Bulb Type Required: | E26 Medium Base |
| Switch Included: | Yes |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 399135 |
| Product UPC: | 808230017566 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $233.33
-65%$233.33
$81.67More Images

Elixer 1-Light Plum/Gold Frosted Glass And Ebony Lacquer Table Lamp With Lattice Cream Linen Shade By Homeroots
Update Your Space With The Contemporary Style Of Elixer. This Trendy Table Lamp Features A Plum/Gold Frosted Finish With Ebony Accents. A Lattice Cream Oval Shade Completes The Look.
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 12in D x 30in H |
| Bulb Type Required: | E26 Medium Base |
| Switch Included: | Yes |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 399135 |
| Product UPC: | 808230017566 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Update Your Space With The Contemporary Style Of Elixer. This Trendy Table Lamp Features A Plum/Gold Frosted Finish With Ebony Accents. A Lattice Cream Oval Shade Completes The Look.
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 12in W x 12in D x 30in H |
| Bulb Type Required: | E26 Medium Base |
| Switch Included: | Yes |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 399135 |
| Product UPC: | 808230017566 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























