
Bronze Rock Floral Base - Table Lamp By Homeroots
functionality combined with decorative appeal, this table lamp with rock floral base is designed to be a great addition to every home and office. featuring at its top a contemporary bronze table lamp and at the base a rock floral pattern, all making this masterpiece the best table top accent for your study or office decor. - contemporary collection - rock base - beige linen shade
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 5.25in W x 8in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Bronze |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 277072 |
| Product UPC: | 689805006778 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $234.84
-65%$234.84
$82.19More Images




Bronze Rock Floral Base - Table Lamp By Homeroots
functionality combined with decorative appeal, this table lamp with rock floral base is designed to be a great addition to every home and office. featuring at its top a contemporary bronze table lamp and at the base a rock floral pattern, all making this masterpiece the best table top accent for your study or office decor. - contemporary collection - rock base - beige linen shade
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 5.25in W x 8in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Bronze |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 277072 |
| Product UPC: | 689805006778 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
functionality combined with decorative appeal, this table lamp with rock floral base is designed to be a great addition to every home and office. featuring at its top a contemporary bronze table lamp and at the base a rock floral pattern, all making this masterpiece the best table top accent for your study or office decor. - contemporary collection - rock base - beige linen shade
Specifications
| Product Category: | Table Lamps |
| Product Dimensions: | 5.25in W x 8in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Bronze |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 277072 |
| Product UPC: | 689805006778 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























