
Set Of Two Metal Deer Stocking Holders (Min 2) By Kalalou
Stocking holders are a must at Christmas and these whimsy deer are perfect! The set includes both a female and male deer so it is ideal for a his and her stocking set. The male is featured with a bow tie and the female is dawning a crown.
Specifications
| Product Dimensions: | 6.5" x 5" x 14"t |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | White-Washed |
| Function: | Decorative |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CHE1357K |
| Product UPC: | 841628118292 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. All the same size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $115.95
-65%$115.95
$40.58Set Of Two Metal Deer Stocking Holders (Min 2) By Kalalou
Stocking holders are a must at Christmas and these whimsy deer are perfect! The set includes both a female and male deer so it is ideal for a his and her stocking set. The male is featured with a bow tie and the female is dawning a crown.
Specifications
| Product Dimensions: | 6.5" x 5" x 14"t |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | White-Washed |
| Function: | Decorative |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CHE1357K |
| Product UPC: | 841628118292 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. All the same size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stocking holders are a must at Christmas and these whimsy deer are perfect! The set includes both a female and male deer so it is ideal for a his and her stocking set. The male is featured with a bow tie and the female is dawning a crown.
Specifications
| Product Dimensions: | 6.5" x 5" x 14"t |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | White-Washed |
| Function: | Decorative |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CHE1357K |
| Product UPC: | 841628118292 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 2 pieces. All the same size. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy























