
Set Of Three Ceramic Owl Planters By Kalalou
Whooo goes there? This collection of owl planters makes a perfect set, or you can split them up for a multi-tiered aviary. Each planter features a wide-eyed owl, ready for your collectibles or favorite plants.
Specifications
| Product Type: | Planters |
| Product Dimension: | 5.31" L x 5.31" W x 6.58" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CDV2209 |
| Product UPC: | 841628193657 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $89.95
-65%$89.95
$31.48More Images



Set Of Three Ceramic Owl Planters By Kalalou
Whooo goes there? This collection of owl planters makes a perfect set, or you can split them up for a multi-tiered aviary. Each planter features a wide-eyed owl, ready for your collectibles or favorite plants.
Specifications
| Product Type: | Planters |
| Product Dimension: | 5.31" L x 5.31" W x 6.58" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CDV2209 |
| Product UPC: | 841628193657 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Whooo goes there? This collection of owl planters makes a perfect set, or you can split them up for a multi-tiered aviary. Each planter features a wide-eyed owl, ready for your collectibles or favorite plants.
Specifications
| Product Type: | Planters |
| Product Dimension: | 5.31" L x 5.31" W x 6.58" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CDV2209 |
| Product UPC: | 841628193657 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy






















