
Z-Shaped Brass-Clad Wooden Accent Table By Homeroots
If you've been looking for a unique addition to your living room. A one of a kind, Z-shaped wooden accent table. Finished in a brass cladding, this fits perfectly in spaces based on the design style.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 20in W x 20in D x 20.75in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brass |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380687 |
| Product UPC: | 4512822850771 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Clad Wooden Accent Table |
| Shaped Brass Clad Wooden Accent |
| Clad Wooden Accent Table |
| Wooden Accent Table |
| Shaped Brass Clad Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $636.59
-65%$636.59
$222.81More Images



Z-Shaped Brass-Clad Wooden Accent Table By Homeroots
If you've been looking for a unique addition to your living room. A one of a kind, Z-shaped wooden accent table. Finished in a brass cladding, this fits perfectly in spaces based on the design style.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 20in W x 20in D x 20.75in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brass |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380687 |
| Product UPC: | 4512822850771 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Clad Wooden Accent Table |
| Shaped Brass Clad Wooden Accent |
| Clad Wooden Accent Table |
| Wooden Accent Table |
| Shaped Brass Clad Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
If you've been looking for a unique addition to your living room. A one of a kind, Z-shaped wooden accent table. Finished in a brass cladding, this fits perfectly in spaces based on the design style.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 20in W x 20in D x 20.75in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brass |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380687 |
| Product UPC: | 4512822850771 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Clad Wooden Accent Table |
| Shaped Brass Clad Wooden Accent |
| Clad Wooden Accent Table |
| Wooden Accent Table |
| Shaped Brass Clad Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























