
Yellow And Orange London Tram Bar By Homeroots
This London tram bar turns your bar area into a center of attraction. Made of wood and metal in yellow and orange color, this piece provides a durable and classic way to serve wine. It features sufficient area and components for storage and display; add it to your home for an update.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 18in W x 49.5in D x 70.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Yellow and Orange |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512839433066 |
| Product SKU: | 374320 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Yellow Orange London Tram Bar |
| London Tram Bar |
| Orange London Tram Bar |
| 49 Yellow Orange London Tram |
| Yellow Orange London Tram |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,559.85
-65%$1,559.85
$545.95More Images








Yellow And Orange London Tram Bar By Homeroots
This London tram bar turns your bar area into a center of attraction. Made of wood and metal in yellow and orange color, this piece provides a durable and classic way to serve wine. It features sufficient area and components for storage and display; add it to your home for an update.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 18in W x 49.5in D x 70.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Yellow and Orange |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512839433066 |
| Product SKU: | 374320 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Yellow Orange London Tram Bar |
| London Tram Bar |
| Orange London Tram Bar |
| 49 Yellow Orange London Tram |
| Yellow Orange London Tram |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This London tram bar turns your bar area into a center of attraction. Made of wood and metal in yellow and orange color, this piece provides a durable and classic way to serve wine. It features sufficient area and components for storage and display; add it to your home for an update.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 18in W x 49.5in D x 70.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Yellow and Orange |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512839433066 |
| Product SKU: | 374320 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Yellow Orange London Tram Bar |
| London Tram Bar |
| Orange London Tram Bar |
| 49 Yellow Orange London Tram |
| Yellow Orange London Tram |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























