
Wooden Sofa Table With 3 Storage Drawers And Metal Base, Brown And Gold By Benzara
Add style and storage to your home with this transitional style Sofa Table. Showcasing a sturdy construction of reclaimed pinewood, the Table is incorporated with 3 smooth gliding drawers and is supported on gold finished tubular metal base.
Specifications
| Product Dimensions: | 30 H x 50 W x 14 L |
| Product Material: | Solid Wood and Metal |
| Product Color: | Brown and Gold |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM220544 |
| Product UPC: | 192551478879 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Sofa Table |
| A single piece of Sofa Table |
| 3 smooth gliding storage drawers |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Wooden Sofa Table With 3 Storage Drawers And Metal Base, Brown And Gold By Benzara
Add style and storage to your home with this transitional style Sofa Table. Showcasing a sturdy construction of reclaimed pinewood, the Table is incorporated with 3 smooth gliding drawers and is supported on gold finished tubular metal base.
Specifications
| Product Dimensions: | 30 H x 50 W x 14 L |
| Product Material: | Solid Wood and Metal |
| Product Color: | Brown and Gold |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM220544 |
| Product UPC: | 192551478879 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Sofa Table |
| A single piece of Sofa Table |
| 3 smooth gliding storage drawers |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add style and storage to your home with this transitional style Sofa Table. Showcasing a sturdy construction of reclaimed pinewood, the Table is incorporated with 3 smooth gliding drawers and is supported on gold finished tubular metal base.
Specifications
| Product Dimensions: | 30 H x 50 W x 14 L |
| Product Material: | Solid Wood and Metal |
| Product Color: | Brown and Gold |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM220544 |
| Product UPC: | 192551478879 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Sofa Table |
| A single piece of Sofa Table |
| 3 smooth gliding storage drawers |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























