
Wooden Pillar Candle Holder By Kalalou
Kick your candle game up a notch with this set of wooden pillar candle holders. Carved and unfinished wood shows their simple but elegant style. These pillar holders look lovely with any decor and make a great gift.
Specifications
| Product Dimensions: | 6"d x 9.5"t |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | WOOD |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Turned |
| Function: | Candle Holders |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CLAN1147K |
| Product UPC: | 841628194166 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $59.95
-65%$59.95
$20.98More Images


Wooden Pillar Candle Holder By Kalalou
Kick your candle game up a notch with this set of wooden pillar candle holders. Carved and unfinished wood shows their simple but elegant style. These pillar holders look lovely with any decor and make a great gift.
Specifications
| Product Dimensions: | 6"d x 9.5"t |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | WOOD |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Turned |
| Function: | Candle Holders |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CLAN1147K |
| Product UPC: | 841628194166 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Kick your candle game up a notch with this set of wooden pillar candle holders. Carved and unfinished wood shows their simple but elegant style. These pillar holders look lovely with any decor and make a great gift.
Specifications
| Product Dimensions: | 6"d x 9.5"t |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | WOOD |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Turned |
| Function: | Candle Holders |
| Theme: | Traditional |
| Product SKU: | CLAN1147K |
| Product UPC: | 841628194166 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























