
Wooden Nightstand With Metal Block Legs And Open Shelf, Brown By Benzara
Introduce your home to this nightstand which has a very classy appearance. It flaunts its unique design which has been supported on metal block legs. The spacious drawer and an open shelf below adds more functionality to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 26 H x 18.5 W x 23.75 L |
| Product Material: | Wood and Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM222710 |
| Product UPC: | 192551494251 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Nightstand |
| Consists of 1 spacious drawer |
| Showcases 1 open shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $804.32
-65%$804.32
$281.51More Images




Wooden Nightstand With Metal Block Legs And Open Shelf, Brown By Benzara
Introduce your home to this nightstand which has a very classy appearance. It flaunts its unique design which has been supported on metal block legs. The spacious drawer and an open shelf below adds more functionality to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 26 H x 18.5 W x 23.75 L |
| Product Material: | Wood and Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM222710 |
| Product UPC: | 192551494251 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Nightstand |
| Consists of 1 spacious drawer |
| Showcases 1 open shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Introduce your home to this nightstand which has a very classy appearance. It flaunts its unique design which has been supported on metal block legs. The spacious drawer and an open shelf below adds more functionality to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 26 H x 18.5 W x 23.75 L |
| Product Material: | Wood and Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM222710 |
| Product UPC: | 192551494251 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Nightstand |
| Consists of 1 spacious drawer |
| Showcases 1 open shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























