
Wooden Mantle - Black By Kalalou
Wooden Mantle - Black By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 36" L x 12" W x 43.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Painted |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMY1008 |
| Product UPC: | 841628194586 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Wooden Mantle - Black By Kalalou
Wooden Mantle - Black By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 36" L x 12" W x 43.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Painted |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMY1008 |
| Product UPC: | 841628194586 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Wooden Mantle - Black By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 36" L x 12" W x 43.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Product Finish: | Painted |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMY1008 |
| Product UPC: | 841628194586 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























