
Wooden Display Stools Set Of 2 By Kalalou
Use this set of wooden display stools to give your decor a step up. Place frames or planters above the rest, add a garland or some books, and display your collections. The sky is the limit with this set of two.
Specifications
| Product Dimension: | 17" L x 17" W x 9.5" H |
| Product Material: | Paulownia Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CFAN1144 |
| Product UPC: | 8416281101907 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Packs Flat. |
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $77.95
-65%$77.95
$27.28More Images



Wooden Display Stools Set Of 2 By Kalalou
Use this set of wooden display stools to give your decor a step up. Place frames or planters above the rest, add a garland or some books, and display your collections. The sky is the limit with this set of two.
Specifications
| Product Dimension: | 17" L x 17" W x 9.5" H |
| Product Material: | Paulownia Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CFAN1144 |
| Product UPC: | 8416281101907 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Packs Flat. |
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Use this set of wooden display stools to give your decor a step up. Place frames or planters above the rest, add a garland or some books, and display your collections. The sky is the limit with this set of two.
Specifications
| Product Dimension: | 17" L x 17" W x 9.5" H |
| Product Material: | Paulownia Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CFAN1144 |
| Product UPC: | 8416281101907 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Packs Flat. |
| Set Includes 2 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























