
Wooden Cross Trays (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
A great piece to have out during Christmas or Easter! This set of two wooden cross trays are made of wood with a fine finish. Whether you fill the trays with your favorite items or keep them empty, they will look stunning! The cross design of the tray
Specifications
| Product Dimension: | Large: 15" x 18" x 2"t Small: 12.5" x 16" x 2"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | White-Washed |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CPP1079K |
| Product UPC: | 841628146745 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Wooden Cross Trays (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
A great piece to have out during Christmas or Easter! This set of two wooden cross trays are made of wood with a fine finish. Whether you fill the trays with your favorite items or keep them empty, they will look stunning! The cross design of the tray
Specifications
| Product Dimension: | Large: 15" x 18" x 2"t Small: 12.5" x 16" x 2"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | White-Washed |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CPP1079K |
| Product UPC: | 841628146745 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A great piece to have out during Christmas or Easter! This set of two wooden cross trays are made of wood with a fine finish. Whether you fill the trays with your favorite items or keep them empty, they will look stunning! The cross design of the tray
Specifications
| Product Dimension: | Large: 15" x 18" x 2"t Small: 12.5" x 16" x 2"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | White-Washed |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CPP1079K |
| Product UPC: | 841628146745 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























