
Wooden Ball Arched Mirror By Kalalou
Mirror mirror. This arched mirror surrounded by wooden balls works beautifully as an entryway mirror for small spaces or an accent piece in a collection of wooden frames. Make it the centerpiece of other crafty pieces or let it stand alone.
Specifications
| Product Dimension: | 32" L x 1.5" W x 52" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMN1594 |
| Product UPC: | 8416281102538 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $617.95
-65%$617.95
$216.28More Images



Wooden Ball Arched Mirror By Kalalou
Mirror mirror. This arched mirror surrounded by wooden balls works beautifully as an entryway mirror for small spaces or an accent piece in a collection of wooden frames. Make it the centerpiece of other crafty pieces or let it stand alone.
Specifications
| Product Dimension: | 32" L x 1.5" W x 52" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMN1594 |
| Product UPC: | 8416281102538 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Mirror mirror. This arched mirror surrounded by wooden balls works beautifully as an entryway mirror for small spaces or an accent piece in a collection of wooden frames. Make it the centerpiece of other crafty pieces or let it stand alone.
Specifications
| Product Dimension: | 32" L x 1.5" W x 52" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMN1594 |
| Product UPC: | 8416281102538 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























