
Wood Top Round Cocktail Table With Metal Base Brown And Gray By Benzara
Uplift your existing setting with this Cocktail Table. Featuring a sturdy construction of veneer and solid wood in a brown finish, the table features a tubular gray finish metal base, while the plank tray top with grains and knots complete the design.
Specifications
| Product Dimensions: | 18.63 H x 38.38 W x 38.38 L |
| Product Material: | Solid Wood, Metal |
| Product Color: | Brown, Gray |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM227587 |
| Product UPC: | 192551539051 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Cocktail Table |
| Tubular gray metal base |
| Plank style round tray top |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,153.48
-65%$1,153.48
$403.72More Images




Wood Top Round Cocktail Table With Metal Base Brown And Gray By Benzara
Uplift your existing setting with this Cocktail Table. Featuring a sturdy construction of veneer and solid wood in a brown finish, the table features a tubular gray finish metal base, while the plank tray top with grains and knots complete the design.
Specifications
| Product Dimensions: | 18.63 H x 38.38 W x 38.38 L |
| Product Material: | Solid Wood, Metal |
| Product Color: | Brown, Gray |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM227587 |
| Product UPC: | 192551539051 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Cocktail Table |
| Tubular gray metal base |
| Plank style round tray top |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Uplift your existing setting with this Cocktail Table. Featuring a sturdy construction of veneer and solid wood in a brown finish, the table features a tubular gray finish metal base, while the plank tray top with grains and knots complete the design.
Specifications
| Product Dimensions: | 18.63 H x 38.38 W x 38.38 L |
| Product Material: | Solid Wood, Metal |
| Product Color: | Brown, Gray |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM227587 |
| Product UPC: | 192551539051 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Cocktail Table |
| Tubular gray metal base |
| Plank style round tray top |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























