
Wood Tiki Bar Wall Décor By Homeroots
Vintage and distressed, the Wood Tiki Bar Wall Decor is a unique and fun way to liven up your space. The vintage style advertisement print goes over distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This vintage wall art is a unique addition to any beach house, pool area, kitchen, or bar. 32" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401543 |
| Product UPC: | 808230098589 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $103.44
-65%$103.44
$36.20More Images

Wood Tiki Bar Wall Décor By Homeroots
Vintage and distressed, the Wood Tiki Bar Wall Decor is a unique and fun way to liven up your space. The vintage style advertisement print goes over distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This vintage wall art is a unique addition to any beach house, pool area, kitchen, or bar. 32" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401543 |
| Product UPC: | 808230098589 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Vintage and distressed, the Wood Tiki Bar Wall Decor is a unique and fun way to liven up your space. The vintage style advertisement print goes over distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This vintage wall art is a unique addition to any beach house, pool area, kitchen, or bar. 32" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401543 |
| Product UPC: | 808230098589 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























