
Wood Side Table With Woven Cane Detail By Kalalou
Wood Side Table With Woven Cane Detail By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 18" W x 24" H |
| Product Material: | Cane/Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NABA1008 |
| Product UPC: | 841628197921 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Wood Side Table With Woven Cane Detail By Kalalou
Wood Side Table With Woven Cane Detail By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 18" W x 24" H |
| Product Material: | Cane/Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NABA1008 |
| Product UPC: | 841628197921 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Wood Side Table With Woven Cane Detail By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 18" W x 24" H |
| Product Material: | Cane/Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NABA1008 |
| Product UPC: | 841628197921 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























