
Wood Mirror By Homeroots
Get the look and style of your bedroom to highest taste by adding this elegant wooden mirror to your home setting.
Specifications
| Product Dimensions: | 42" H x 52" W x 3" D |
| Product Color: | Mirror |
| Product Finish: | Mirrored |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347078 |
| Product UPC: | 4512839708454 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $484.49
-65%$484.49
$169.57Wood Mirror By Homeroots
Get the look and style of your bedroom to highest taste by adding this elegant wooden mirror to your home setting.
Specifications
| Product Dimensions: | 42" H x 52" W x 3" D |
| Product Color: | Mirror |
| Product Finish: | Mirrored |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347078 |
| Product UPC: | 4512839708454 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Get the look and style of your bedroom to highest taste by adding this elegant wooden mirror to your home setting.
Specifications
| Product Dimensions: | 42" H x 52" W x 3" D |
| Product Color: | Mirror |
| Product Finish: | Mirrored |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 347078 |
| Product UPC: | 4512839708454 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























