
Wood Brown Surf On Surfboard Wall Art By Homeroots
Surf On Surfboard Wall Art features vibrant colors printed on a high quality wood panel. The distressed graphics give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang vertically or horizontally. Perfect for any decor!
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370395 |
| Product UPC: | 4512839463278 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $427.98
-65%$427.98
$149.79More Images

Wood Brown Surf On Surfboard Wall Art By Homeroots
Surf On Surfboard Wall Art features vibrant colors printed on a high quality wood panel. The distressed graphics give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang vertically or horizontally. Perfect for any decor!
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370395 |
| Product UPC: | 4512839463278 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Surf On Surfboard Wall Art features vibrant colors printed on a high quality wood panel. The distressed graphics give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang vertically or horizontally. Perfect for any decor!
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370395 |
| Product UPC: | 4512839463278 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























