
Wood And Metal Wall Coat Rack By Kalalou
Give your guests their own hanging space without opening your closets. Perfect for dorm rooms or other small spaces, this hanging bar with two hooks and a shelf takes space saving to a new level. Grab one for your guestroom or student today.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" L x 8" W x 42" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1037 |
| Product UPC: | 8416281104071 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Wood And Metal Wall Coat Rack By Kalalou
Give your guests their own hanging space without opening your closets. Perfect for dorm rooms or other small spaces, this hanging bar with two hooks and a shelf takes space saving to a new level. Grab one for your guestroom or student today.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" L x 8" W x 42" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1037 |
| Product UPC: | 8416281104071 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Give your guests their own hanging space without opening your closets. Perfect for dorm rooms or other small spaces, this hanging bar with two hooks and a shelf takes space saving to a new level. Grab one for your guestroom or student today.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" L x 8" W x 42" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRAH1037 |
| Product UPC: | 8416281104071 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hangers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























