
Wire Brush Wooden Frame Sofa Table With Turned Legs, Antique Black By Benzara
Amalgamate your existing decor setting by bringing in this transitional style Sofa Table, featuring wire brushed details and showcases plank style construction. Constructed from the combination of solid wood, veneer and engineered wood, it is accented with antique black finish.
Specifications
| Product Dimensions: | 32 H x 60 W x 17.88 L |
| Product Material: | Solid Wood, Veneer and Engineered Wood |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210921 |
| Product UPC: | 192551410527 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 1 Transitional style Sofa Table |
| Comes with rectangular tabletop |
| Wire brushed details |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,402.89
-65%$1,402.89
$491.01More Images




Wire Brush Wooden Frame Sofa Table With Turned Legs, Antique Black By Benzara
Amalgamate your existing decor setting by bringing in this transitional style Sofa Table, featuring wire brushed details and showcases plank style construction. Constructed from the combination of solid wood, veneer and engineered wood, it is accented with antique black finish.
Specifications
| Product Dimensions: | 32 H x 60 W x 17.88 L |
| Product Material: | Solid Wood, Veneer and Engineered Wood |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210921 |
| Product UPC: | 192551410527 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 1 Transitional style Sofa Table |
| Comes with rectangular tabletop |
| Wire brushed details |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Amalgamate your existing decor setting by bringing in this transitional style Sofa Table, featuring wire brushed details and showcases plank style construction. Constructed from the combination of solid wood, veneer and engineered wood, it is accented with antique black finish.
Specifications
| Product Dimensions: | 32 H x 60 W x 17.88 L |
| Product Material: | Solid Wood, Veneer and Engineered Wood |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210921 |
| Product UPC: | 192551410527 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 1 Transitional style Sofa Table |
| Comes with rectangular tabletop |
| Wire brushed details |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























