
White Wood Rectangle Coffee Table W Nesting Accent Tables By Kalalou
These nesting tables are perfect for any small space. Use them for kids' crafts or playtime and quickly put them away again. Perfect for entertaining or as extra seating for your next gathering.
Specifications
| Product Type: | Furniture |
| Product Dimension: | 47" L x 16" W x 20" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Painted |
| Product Theme: | Modern |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CHH1468 |
| Product UPC: | 841628193893 |
| Shipping Freight: | Yes |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images









White Wood Rectangle Coffee Table W Nesting Accent Tables By Kalalou
These nesting tables are perfect for any small space. Use them for kids' crafts or playtime and quickly put them away again. Perfect for entertaining or as extra seating for your next gathering.
Specifications
| Product Type: | Furniture |
| Product Dimension: | 47" L x 16" W x 20" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Painted |
| Product Theme: | Modern |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CHH1468 |
| Product UPC: | 841628193893 |
| Shipping Freight: | Yes |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
These nesting tables are perfect for any small space. Use them for kids' crafts or playtime and quickly put them away again. Perfect for entertaining or as extra seating for your next gathering.
Specifications
| Product Type: | Furniture |
| Product Dimension: | 47" L x 16" W x 20" H |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Painted |
| Product Theme: | Modern |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | CHH1468 |
| Product UPC: | 841628193893 |
| Shipping Freight: | Yes |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























