
White Particle Board Laminate Kitchen Cart By Homeroots
A valuable addition to any home, this multipurpose cart will add storage and functionality to your cooking space. The double door closed storage space includes one adjustable center shelf to help keep you organized while the open storage on top makes a pe
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 15.25in W x 22in D x 33in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | White |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822774848 |
| Product SKU: | 333052 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Kitchen Cart |
| Board Laminate Kitchen Cart |
| 22 33 White Particle Board |
| Laminate Kitchen Cart |
| White Particle Board Laminate Kitchen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $181.55
-65%$181.55
$63.54More Images



White Particle Board Laminate Kitchen Cart By Homeroots
A valuable addition to any home, this multipurpose cart will add storage and functionality to your cooking space. The double door closed storage space includes one adjustable center shelf to help keep you organized while the open storage on top makes a pe
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 15.25in W x 22in D x 33in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | White |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822774848 |
| Product SKU: | 333052 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Kitchen Cart |
| Board Laminate Kitchen Cart |
| 22 33 White Particle Board |
| Laminate Kitchen Cart |
| White Particle Board Laminate Kitchen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A valuable addition to any home, this multipurpose cart will add storage and functionality to your cooking space. The double door closed storage space includes one adjustable center shelf to help keep you organized while the open storage on top makes a pe
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 15.25in W x 22in D x 33in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | White |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822774848 |
| Product SKU: | 333052 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Kitchen Cart |
| Board Laminate Kitchen Cart |
| 22 33 White Particle Board |
| Laminate Kitchen Cart |
| White Particle Board Laminate Kitchen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























