
White Particle Board Hollow Core Drawers Office Cabinet By Homeroots
This mobile stand is the perfect combination of contemporary design and functionality. Finished in a chic white with sleek lines and thick panels, this cabinet will add modern appeal to any home office. It features two drawers for added storage, an open c
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 17.75" W x 17.75" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | Veneer |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 333355 |
| Product UPC: | 4512822773643 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $231.18
-65%$231.18
$80.91More Images



White Particle Board Hollow Core Drawers Office Cabinet By Homeroots
This mobile stand is the perfect combination of contemporary design and functionality. Finished in a chic white with sleek lines and thick panels, this cabinet will add modern appeal to any home office. It features two drawers for added storage, an open c
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 17.75" W x 17.75" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | Veneer |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 333355 |
| Product UPC: | 4512822773643 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This mobile stand is the perfect combination of contemporary design and functionality. Finished in a chic white with sleek lines and thick panels, this cabinet will add modern appeal to any home office. It features two drawers for added storage, an open c
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 17.75" W x 17.75" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | Veneer |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 333355 |
| Product UPC: | 4512822773643 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























