
White Outdoor Wooden Side Table By Homeroots
This White Outdoor Wooden Side Table makes a great addition to any patio space. Made from durable Acacia, this square topped side table is built to withstand your backyard's unpredictable weather. Its white painted finish and general versatility make this side table an elegant and functional item for any patio space. 20" H x 18" W x 18" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 18in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White Painted |
| Finish: | Painted |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390020 |
| Product UPC: | 4512822879444 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Outdoor Wooden Table |
| Outdoor Wooden Table |
| White Outdoor Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $68.56
-65%$68.56
$24.00More Images




White Outdoor Wooden Side Table By Homeroots
This White Outdoor Wooden Side Table makes a great addition to any patio space. Made from durable Acacia, this square topped side table is built to withstand your backyard's unpredictable weather. Its white painted finish and general versatility make this side table an elegant and functional item for any patio space. 20" H x 18" W x 18" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 18in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White Painted |
| Finish: | Painted |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390020 |
| Product UPC: | 4512822879444 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Outdoor Wooden Table |
| Outdoor Wooden Table |
| White Outdoor Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This White Outdoor Wooden Side Table makes a great addition to any patio space. Made from durable Acacia, this square topped side table is built to withstand your backyard's unpredictable weather. Its white painted finish and general versatility make this side table an elegant and functional item for any patio space. 20" H x 18" W x 18" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 18in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | White Painted |
| Finish: | Painted |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390020 |
| Product UPC: | 4512822879444 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Outdoor Wooden Table |
| Outdoor Wooden Table |
| White Outdoor Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























