
White Metal Nightstand By Homeroots
The Louis Philippe III collection nightstand comes in black, cherry, white, and antique gray finish. It has two drawers with center metal glide and brushed nickel metal handle. Offers you plentiful storage with spacious drawers
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 24 H x 22 W x 16 D |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Finish: | White |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 374197 |
| Product UPC: | 4512839431499 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 16 24 White Metal Nightstand |
| 24 White Metal Nightstand |
| White Metal Nightstand |
| 22 16 24 White Metal |
| 16 24 White Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
White Metal Nightstand By Homeroots
The Louis Philippe III collection nightstand comes in black, cherry, white, and antique gray finish. It has two drawers with center metal glide and brushed nickel metal handle. Offers you plentiful storage with spacious drawers
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 24 H x 22 W x 16 D |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Finish: | White |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 374197 |
| Product UPC: | 4512839431499 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 16 24 White Metal Nightstand |
| 24 White Metal Nightstand |
| White Metal Nightstand |
| 22 16 24 White Metal |
| 16 24 White Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Louis Philippe III collection nightstand comes in black, cherry, white, and antique gray finish. It has two drawers with center metal glide and brushed nickel metal handle. Offers you plentiful storage with spacious drawers
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 24 H x 22 W x 16 D |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Finish: | White |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 374197 |
| Product UPC: | 4512839431499 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 16 24 White Metal Nightstand |
| 24 White Metal Nightstand |
| White Metal Nightstand |
| 22 16 24 White Metal |
| 16 24 White Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























