
White Marble Console Table With Brass Toned Iron Base By Homeroots
This is a stylish, marble-top console table featuring a six-legged, iron base.|White Marble Console Table With Brass Toned Iron Base
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 17in W x 49in D x 32in H |
| Product Material: | Marble |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Genuine Marble |
| Product Color: | White, Antiqued Brass |
| Top Color: | White |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380223 |
| Product UPC: | 4512822853574 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Marble Console Table Brass |
| Table Brass Toned Iron Base |
| Console Table Brass Toned Iron |
| Marble Console Table Brass Toned |
| White Marble Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





White Marble Console Table With Brass Toned Iron Base By Homeroots
This is a stylish, marble-top console table featuring a six-legged, iron base.|White Marble Console Table With Brass Toned Iron Base
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 17in W x 49in D x 32in H |
| Product Material: | Marble |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Genuine Marble |
| Product Color: | White, Antiqued Brass |
| Top Color: | White |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380223 |
| Product UPC: | 4512822853574 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Marble Console Table Brass |
| Table Brass Toned Iron Base |
| Console Table Brass Toned Iron |
| Marble Console Table Brass Toned |
| White Marble Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a stylish, marble-top console table featuring a six-legged, iron base.|White Marble Console Table With Brass Toned Iron Base
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 17in W x 49in D x 32in H |
| Product Material: | Marble |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Genuine Marble |
| Product Color: | White, Antiqued Brass |
| Top Color: | White |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380223 |
| Product UPC: | 4512822853574 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Marble Console Table Brass |
| Table Brass Toned Iron Base |
| Console Table Brass Toned Iron |
| Marble Console Table Brass Toned |
| White Marble Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























