
White Marble Coffee Table with Casters By Homeroots
Specifications
| Product Category: | Coffee Tables |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 11in H |
| Product Material: | Marble |
| Product Color: | White |
| Finish: | Gloss Marble |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 372182 |
| Product UPC: | 4512839467726 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Marble Coffee Table Casters |
| 11 White Marble Coffee Table |
| Marble Coffee Table Casters |
| White Marble Coffee Table |
| Marble Coffee Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,552.15
-65%$1,552.15
$543.25More Images



White Marble Coffee Table with Casters By Homeroots
Specifications
| Product Category: | Coffee Tables |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 11in H |
| Product Material: | Marble |
| Product Color: | White |
| Finish: | Gloss Marble |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 372182 |
| Product UPC: | 4512839467726 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Marble Coffee Table Casters |
| 11 White Marble Coffee Table |
| Marble Coffee Table Casters |
| White Marble Coffee Table |
| Marble Coffee Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Product Category: | Coffee Tables |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 11in H |
| Product Material: | Marble |
| Product Color: | White |
| Finish: | Gloss Marble |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 372182 |
| Product UPC: | 4512839467726 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| White Marble Coffee Table Casters |
| 11 White Marble Coffee Table |
| Marble Coffee Table Casters |
| White Marble Coffee Table |
| Marble Coffee Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























