
White Hollow Core Particle Board Accent Table By Homeroots
Grab your guests attention with this stylish white accent console table. Featuring a unique curved base and a three tiered open concept design, this modern unit is perfect for dressing up any wall in your home or displaying your favourite decorative item
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 47.25in D x 32in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | White |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332809 |
| Product UPC: | 4512822769912 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Core Particle Board Accent Table |
| White Hollow Core Particle Board |
| Particle Board Accent Table |
| Board Accent Table |
| 47 25 32 White Hollow |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



White Hollow Core Particle Board Accent Table By Homeroots
Grab your guests attention with this stylish white accent console table. Featuring a unique curved base and a three tiered open concept design, this modern unit is perfect for dressing up any wall in your home or displaying your favourite decorative item
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 47.25in D x 32in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | White |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332809 |
| Product UPC: | 4512822769912 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Core Particle Board Accent Table |
| White Hollow Core Particle Board |
| Particle Board Accent Table |
| Board Accent Table |
| 47 25 32 White Hollow |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grab your guests attention with this stylish white accent console table. Featuring a unique curved base and a three tiered open concept design, this modern unit is perfect for dressing up any wall in your home or displaying your favourite decorative item
Specifications
| Product Category: | Console Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 47.25in D x 32in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | White |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332809 |
| Product UPC: | 4512822769912 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Core Particle Board Accent Table |
| White Hollow Core Particle Board |
| Particle Board Accent Table |
| Board Accent Table |
| 47 25 32 White Hollow |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























