
White Grey Finish Hollow Core Accent Table By Homeroots
Make a statement in your entryway with this modern rectangular console table with a unique symmetrical base. Finished on all sides in a contemporary white and grey cement-look with a spacious table top to display a lamp, pictures or decorative objects.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 35.5in D x 34in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | White, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332790 |
| Product UPC: | 4512822778280 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Hollow Core Accent Table |
| 11 35 34 White Grey |
| Finish Hollow Core Accent Table |
| 34 White Grey Finish Hollow |
| Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



White Grey Finish Hollow Core Accent Table By Homeroots
Make a statement in your entryway with this modern rectangular console table with a unique symmetrical base. Finished on all sides in a contemporary white and grey cement-look with a spacious table top to display a lamp, pictures or decorative objects.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 35.5in D x 34in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | White, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332790 |
| Product UPC: | 4512822778280 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Hollow Core Accent Table |
| 11 35 34 White Grey |
| Finish Hollow Core Accent Table |
| 34 White Grey Finish Hollow |
| Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Make a statement in your entryway with this modern rectangular console table with a unique symmetrical base. Finished on all sides in a contemporary white and grey cement-look with a spacious table top to display a lamp, pictures or decorative objects.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 11.5in W x 35.5in D x 34in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | White, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332790 |
| Product UPC: | 4512822778280 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Hollow Core Accent Table |
| 11 35 34 White Grey |
| Finish Hollow Core Accent Table |
| 34 White Grey Finish Hollow |
| Core Accent Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























