
White Boucle Christmas Stocking Set Of 2 By Kalalou
Have a white Christmas with this boucle stocking hanging from your mantle piece. This 19" tall stocking is made of white boucle in India.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 19"t |
| Product Material: | Polyester |
| Product Finish: | Textured |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRV2383K |
| Product UPC: | 8416281101492 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Spot Clean. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

White Boucle Christmas Stocking Set Of 2 By Kalalou
Have a white Christmas with this boucle stocking hanging from your mantle piece. This 19" tall stocking is made of white boucle in India.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 19"t |
| Product Material: | Polyester |
| Product Finish: | Textured |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRV2383K |
| Product UPC: | 8416281101492 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Spot Clean. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Have a white Christmas with this boucle stocking hanging from your mantle piece. This 19" tall stocking is made of white boucle in India.
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 19"t |
| Product Material: | Polyester |
| Product Finish: | Textured |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRV2383K |
| Product UPC: | 8416281101492 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Spot Clean. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























