
White Boucle Christmas Stocking By Kalalou
White Boucle Christmas Stocking By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 19"t |
| Product Material: | 100% Polyster |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRV2383 |
| Product UPC: | 841628199598 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $37.95
-65%$37.95
$13.28More Images

White Boucle Christmas Stocking By Kalalou
White Boucle Christmas Stocking By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 19"t |
| Product Material: | 100% Polyster |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRV2383 |
| Product UPC: | 841628199598 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
White Boucle Christmas Stocking By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 10" x 19"t |
| Product Material: | 100% Polyster |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NRV2383 |
| Product UPC: | 841628199598 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























