
White and Medium Brown Wood Hall Tree with Storage By Homeroots
Is An Amazing Wooden Entryway Shelf With Ample Storage Space And Compartments For Items Like Coats, Hats, Footwear, And Bags.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 76 H x 17 W x 61 D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Frame Material: | Solid Wood |
| Product SKU: | 376446 |
| Product UPC: | 4512822893792 |
Additional Information
| brown wood hall tree storage |
| medium brown wood hall tree |
| wood hall tree storage |
| brown wood hall tree |
| white medium brown wood hall |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $3,001.50
-65%$3,001.50
$1,050.52More Images





White and Medium Brown Wood Hall Tree with Storage By Homeroots
Is An Amazing Wooden Entryway Shelf With Ample Storage Space And Compartments For Items Like Coats, Hats, Footwear, And Bags.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 76 H x 17 W x 61 D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Frame Material: | Solid Wood |
| Product SKU: | 376446 |
| Product UPC: | 4512822893792 |
Additional Information
| brown wood hall tree storage |
| medium brown wood hall tree |
| wood hall tree storage |
| brown wood hall tree |
| white medium brown wood hall |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Is An Amazing Wooden Entryway Shelf With Ample Storage Space And Compartments For Items Like Coats, Hats, Footwear, And Bags.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 76 H x 17 W x 61 D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Frame Material: | Solid Wood |
| Product SKU: | 376446 |
| Product UPC: | 4512822893792 |
Additional Information
| brown wood hall tree storage |
| medium brown wood hall tree |
| wood hall tree storage |
| brown wood hall tree |
| white medium brown wood hall |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























