
White And Lilac Scroll Butterfly Design Twin Canopy Bed By Homeroots
This Canopy bed will create a wonderland in your princess's room. Features: metal butterfly design in a warm purple and white finish. A crown on top of the frame adds the charm and beauty into this enchanting bed.
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 88 H x 85 W x 41 D |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White & Light Purple |
| Finish: | White & Light Purple |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285576 |
| Product UPC: | 689211813984 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Butterfly Design Twin Canopy Bed |
| Scroll Butterfly Design Twin Canopy |
| Twin Canopy Bed |
| Butterfly Design Twin Canopy |
| Lilac Scroll Butterfly Design Twin |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,016.45
-65%$1,016.45
$355.76More Images




White And Lilac Scroll Butterfly Design Twin Canopy Bed By Homeroots
This Canopy bed will create a wonderland in your princess's room. Features: metal butterfly design in a warm purple and white finish. A crown on top of the frame adds the charm and beauty into this enchanting bed.
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 88 H x 85 W x 41 D |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White & Light Purple |
| Finish: | White & Light Purple |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285576 |
| Product UPC: | 689211813984 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Butterfly Design Twin Canopy Bed |
| Scroll Butterfly Design Twin Canopy |
| Twin Canopy Bed |
| Butterfly Design Twin Canopy |
| Lilac Scroll Butterfly Design Twin |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Canopy bed will create a wonderland in your princess's room. Features: metal butterfly design in a warm purple and white finish. A crown on top of the frame adds the charm and beauty into this enchanting bed.
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 88 H x 85 W x 41 D |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White & Light Purple |
| Finish: | White & Light Purple |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285576 |
| Product UPC: | 689211813984 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Butterfly Design Twin Canopy Bed |
| Scroll Butterfly Design Twin Canopy |
| Twin Canopy Bed |
| Butterfly Design Twin Canopy |
| Lilac Scroll Butterfly Design Twin |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























